Series
Ratings
214
Battle of FatesRated ★ 4.0- Single's Inferno ReunionRated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 3.5
Risqué Business: JapanRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 5.0