Movies
Ratings
367
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5