Series
Ratings
318
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 1.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
NewtopiaRated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.0