Series
Ratings
13
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0