Series
Ratings
71
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0