Movies
Ratings
414
BugoniaRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 2.5
TekkonkinkreetRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
Funny GamesRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5