Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.5
Next in FashionRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5