Series
Ratings
221- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0