Series
Ratings
16
The Art of SarahRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Murder MindfullyRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 1.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 2.5