Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Three-Sided MirrorRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5