Series
Ratings
85
Love ScoutRated ★ 1.0
Law and The CityRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
TrainRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0