Titles you rated
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
FreeridgeRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5