Series
Ratings
16
Chainsaw ManRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 0.5
I Am SoloRated ★ 0.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 0.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 2.5