Series
Ratings
324
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.5