Series
Ratings
54
Through the DarknessRated ★ 4.0
Skymed Season 1Rated ★ 4.0
Love MeRated ★ 0.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
SirensRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
Blood FreeRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Pursuit of LoveRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 5.0- Please Like MeRated ★ 4.0