Titles you rated
Paper MoonRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 4.0
Funeral Parade of RosesRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
KoyaanisqatsiRated ★ 4.5
After HoursRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 5.0
The NorthmanRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5