Movies
Ratings
136
C'est Si BonRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.5