Series
Ratings
147
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Show Me The Money 4Rated ★ 0.5
True DetectiveRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5