Movies
Ratings
397
The OutlawsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Lost City of ZRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5