Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0