Series
Ratings
16
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 1.5- 2 Broke GirlsRated ★ 1.5
The West WingRated ★ 1.5
The West WingRated ★ 1.5
Six Feet UnderRated ★ 3.0
Kemono FriendsRated ★ 1.5
The Bletchley CircleRated ★ 2.0
VikingsRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 1.5
Better Call SaulRated ★ 2.0- 2 Broke GirlsRated ★ 1.5
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 2.0
The West WingRated ★ 2.5