Movies
Ratings
115
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Miss ConspiratorRated ★ 1.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Kaizoku Sentai: Ten GokaigerRated ★ 3.5
Kamen Rider Gavv: Invaders of the Candy HouseRated ★ 4.5
Kamen Rider Gavv: Guilty ParfaitRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Nijiiro DaysRated ★ 2.5
paraparamita!Rated ★ 4.5
BossRated ★ 1.0- SonyeoRated ★ 3.0
- Funky Freaky FreaksRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Battleship PotemkinRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Sensei's Pious LieRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The PactRated ★ 2.0