Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 1.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5