Series
Ratings
248
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 1.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0