Titles you rated
Trust Me: The False ProphetRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 3Rated ★ 3.5
HollywoodRated ★ 4.0
Fired on MarsRated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Based on a True Story Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Rhythm + Flow Season 1Rated ★ 3.0- 내 새끼의 연애Rated ★ 4.0
- Manito ClubRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5