Titles you rated
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0