Movies
Ratings
295
ChefRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5