Titles you rated
XRated ★ 2.5
We Live In TimeRated ★ 3.0
MaXXXineRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 3.5- 50대50Rated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 4.0
The Trip to Squash LandRated ★ 2.5
Train DreamsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Midnight SkyRated ★ 2.0
A Moment of RomanceRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Our CaveRated ★ 2.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0