Titles you rated
Still ShiningRated ★ 4.5
Boyfriend on DemandRated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 0.5
Love MeRated ★ 4.5
Surely TomorrowRated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 0.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
- 코미디 리벤지Rated ★ 0.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Terrace House: Tokyo 2019-2020Rated ★ 5.0- RAP:PUBLICRated ★ 4.0