Titles you rated
A Copenhagen Love StoryRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 2.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0