Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5