Series
Ratings
13
Breaking BadRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
One Ordinary DayRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0