Titles you rated
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 1.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 1.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 1.0
A-TEENRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0