Movies
Ratings
120
CobwebRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0