Titles you rated
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Quintessential Quintuplets SpecialsRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 4.5
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 5.0
On Your MarkRated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 4.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
Her Blue SkyRated ★ 4.5
Girls und Panzer der FilmRated ★ 4.5