Series
Ratings
389
DAN DA DANRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
The Grimm VariationsRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Witch and the BeastRated ★ 3.5
Princess PrincipalRated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 3.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0