Movies
Ratings
533
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
IntruderRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.5
Dark WatersRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5