Series
Ratings
36
Battle of FatesRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
대학전쟁Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0