Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.0- Mysterious JokerRated ★ 4.5
- Mysterious JokerRated ★ 4.5
- Mysterious JokerRated ★ 4.5
- Mysterious JokerRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5