Series
Ratings
286
Designated SurvivorRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 1.0
HouseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.5
The OARated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0