Movies
Ratings
536
SinnersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Look Both WaysRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Taylor Swift: The Eras Tour - The Final ShowRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5