Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Buddy DaddiesRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
NANARated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5