Movies
Ratings
914- In Our DayRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 3.0
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0
F for FakeRated ★ 4.5
The Birth of a NationRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Au Hasard BalthazarRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Dear DiaryRated ★ 4.0
24 CityRated ★ 4.5
Life of an American FiremanRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
The Man Without a PastRated ★ 4.0
The Seventh ContinentRated ★ 4.5
Le TrouRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 3.0