Series
Ratings
24
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0