Series
Ratings
59
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0