Series
Ratings
201
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 태풍상사Rated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0