Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 5.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0