Movies
Ratings
402
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0