Series
Ratings
12
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0