Series
Ratings
179
School BabysittersRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
TomorrowRated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0